?

Log in

Бійцівський клуб
газета нової молоді
Останні записи 
26-е-листопад-2013 01:09 pm - Міська ґерілья
BK
ukraine-policeMay2012-newslanding

Міська ґерілья: європейський досвід вуличних акцій. 1. Екіпіровка. Черевики, футбольні щитки, наколінники, боксерські загубники, мотоциклетна або велосипедна каска, рукавиці з обрізаними пальцями, альпіністська маска чи окуляри для плавання, резиновий корсет для фітнесу або еластичний бінт куди можна засунути папку для паперів. Коли менти бачать грамотно екіпірованих, організованих та рішуче налаштованих громадян - їх настрій погіршується. 2. На відстані. Проти "Беркуту" доцільно використовувати політеленові пакети з шампунем з водою. Пакети з олією, кинуті в "Беркут" не дають, з-за слизкості, міцно тримати щити та кийки. Доцільно використовувати вувузели (ріжки-сирени футбольних фанатів). Менти не чують команд начальства. 3. Витиснення. "Беркут" відтиснює мітингуючих зімкнутою шеренгою, пересуваючись синхронним кроком, іноді, для психологічного ефекту, б'ючи палицями по щитам. Для протидії є прийом схожий в американському футболі. Потрібно відбігти назад на 2-3 метри. Перший ряд бере один одного попід руки, задні 3-4 ряди тримають передніх за поперек, але трошки збоку аби не заважати кроку. І всі разом, дрібними кроками, рухаються вперед. Подібна "черепаха" легко відтісняє шеренги ментів, які проти неї є неефективними. Доцільно подібною черепахо атаковувати фланг чи тил шеренг "Беркуту". 4. Висмикування. Не можна допустити, аби людей висмикували поодинці. Не віддавати жодної людини. 5. В Європі використовують такий вид атаки. Перший ряд, підбігши до шеренги ментів, пригинаються. Другий ряд використовує їх спини для стрибка зверху. Ті, хто пригнув, двома руками хапаються за підняті щити (їх неможливо втримати) і падають разом з ними, або хапають за шию мента. В той же час перший ряд хапає за ноги. 6. Вирваний щит використовується як таран. Жодна людина не витримує удару. 7. Завдання відібрати щити, кийки, шоломи та зірвати маски. Без цього вони беззахисні і втрачають бажання порушувати конституційні права громадян. І головне. Не звертайтеся до них ані по доброму, ані по поганому. Це не має сенсу. Це просто лакеї режиму і ставитися потрібно як до лакеїв.
льоня брежнев
Україна відзначає День шахтаря. Приємно вражає, що наразі є ті, хто доводить, що гірники є авангардом робітничого класу. Про нещодавній “італійський страйк” нам розповідає Олег Сичьов, заступник голови ППО НПГУ на шахті „Гвардійська”.

У м.Кривий Ріг Дніпропетровської області триває запекла боротьба між шахтарями та адміністрацією ПАО „Криворізький залізорудний комбінат”. Робітники з Незалежної профспілки гірників України довели свою здатність до рішучих дій та солідарності, влаштувавши „італійський страйк” на шахті „Гвардійська”. Капіталісти використовують для нейтралізації виступу усі важелі впливу – психологічний тиск, притягнення до дисциплінарної відповідальності та часткові поступки

ДОКЛАДНІШЕ: GASLO.INFO
21-е-квітень-2013 12:45 am - Обирай
Хай Огайо!
bk12
Сара Хасіс

Діяльність ВО «Свобода» ображає клоунів. Коли ви кажете, що діяльність «спецназу опозиції» є клоунадою, то це ображає чесних людей, які присвятили себе невдячній справі. ВО «Свобода» більше схожа на кримінальника, що відволікає жертв в той час, коли його поплічник чистить кишені довірливих громадян. Російський письменник Салтиков-Щедрін зазначав, що розмови про патріотизм завжди починаються, якщо щось вже поцупили. І в цьому Україна мало відрізняється від Росії.

Партія Тягнибока або створює абсурдні саморекламні інформприводи для медіа, або допомагає чиновникам залізти до нашої кишені. Мова йде про низку законопроектів, що зареєстровано у ВР представниками ВО «Свобода» та низовий активізм їхньої київської організації. Партія обслуговує інтерес бюрократів та ментів. Об’єктивно так діють всі свободівці. Від голови партії до дрібного функціонера. Не тому що хочуть, а тому що така природа цієї організації.

льоня брежнев
На цьому тижні Уряд, сформований Партією регіонів, обіцяє прийняти Програму активізації економіки на 2013—2014 роки. У свою чергу партія ВО «Свобода» нарешті зареєструвала ряд законопроектів, які покликані вирішити нагальні економічні проблеми. Попри усі свої відмінності, влада і права опозиція мають своїм джерелом натхнення віру в цивілізовану ринкову економіку. Розглянемо, яким чином вони пропонують рятувати український капіталізм

ДОКЛАДНІШЕ: GASLO.INFO
rhein


30 січня у Броварах страйкуючі робітники ТОВ "Чисті матеріали" пройшли маршем до міської адміністрації.

Директор ТОВ "Чисті матеріали" Сергій Кузьменков відмовився вирішувати проблеми робітників. Робітники вимагають вчасно виплачувати зарплатню, оплачувати понаднормову нічну роботу, а також виплатити надбавки за шкідливі умови праці, підписати колективний договір та утворити профспілку на підприємстві.

За 24 години роботи працюючи в режимі "доба-дві" робітники отримують МІСЯЧНУ зарплатню в 900-1200 грн. По бухгалтерії оплата праці проходить з цифрами в 7-8 тисяч гривень!

Однак на першому ж засіданні комісії по врегулюванню проблем страйкарів, робітників почали залякувати кримінальною відповідальністю. Зранку 30 січня директор Кузьменков намагався запустити обладнання заводу силами працівників складів, що не мають жодних навиків роботи з такою складною та небезпечною апаратурою.

Перед маршем до робітників приїздили представники заводу порошкової металургії щоб переймати досвід, оскільки у них назріває подібний трудовий конфлікт.

Півсотні робітників заводу пройшли маршем до міської адміністрації. Представник страйкарів Микола Смірнов відзначив, що подібні міри є необхідними, оскільки не видно жодних намірів керівництва фірми до цивілізованого вирішення проблеми.

Міський голова Ігор Сапожко повідомив, що на разі прокуратура і міська адміністрація займається даним конфліктом.

Страйкарів підтримали депутат Броварської міської ради Роман Сімутін, депутат Київської обласної ради від ВО "Свобода" Юрій Ноєвий та Євген Карась, учасник багатьох трудових конфліктів.

Характерно, що 28 вересня цього року Святошинський районний суд міста Києва скасував незаконне рішення адміністрації ТОВ "Чисті матеріали" щодо звільнення свого робітника, який не працював у зв'язку з важкою хворобою.
льоня брежнев
Київська ліва молодь в чергове вшанувала повсталих робітників заводу “Арсенал”, а також виступила за розширення права на страйк. У акції 29 січня 2013 року прийняли близько півсотні представників студентської профспілки "Пряма Дія", ГО "Альтера", "Боротьба" та соціалістичного об'єднання "Ліва опозиція". Акція розпочалась о 16-00 - саме в цей час закінчується зміна працівників легендарного заводу.

ДОКЛАДНІШЕ: GASLO.INFO
льоня брежнев
У ці холодні січневі дні ми спробуємо вам передати трохи тепла з країни, де завжди спектно. І не тільки від погоди… Арей – студент з Афін, активіст Організації комуністів-інтернаціоналістів Греції «Спартак» – ділиться ексклюзивним досвідом вуличних протистоянь за участю лівих радикалів. У Греції, як правило, усю відповідальність за злочини капіталізму несуть поліцейські.

Нижченаведений текст – фрагменти з інтерв’ю, взятого у серпні 2012 року під час перебування активістів “Лівої опозиції” на таборі революційної молоді в Каталонії. Спочатку його було опубліковано у рубриці “Правила життя під час…” у журналі дореволюційної епохи “ЗАПАЛ”.

ДОКЛАДНІШЕ: GASLO.INFO
льоня брежнев


Вашій увазі пропонується звернення Президента України до народу з нагоди Нового року, записане для сайту GASLO.INFO. У цьому відео повідомлено про основні досягнення 2012 року, підведено підсумки нової соціальної політики, а також виконано урочисту пісню.

Джерело: http://gaslo.info/?p=2861
This page was loaded лютий 20-е 2017, 6:12 am GMT.